www.gminarybno.pl

Drukuj

Truszczyny: Druhowie zorganizowali Dzień Kobiet

Opublikowano 2016-03-09 08:26:48. Artykuł wyświetlono: 795 razy.

W sobotę, 5 marca o godz. 19:00 w świetlicy wiejskiej w Truszczynach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, którą zorganizowali druhowie z OSP w Truszczynach.

Na tą wyjątkową uroczystość druhowie zaprosili wszystkie panie z Truszczyn, a także gości: Jolantę Jendrycką – Sekretarz UG w Rybnie, Zdzisławę Konicz – Skarbnik UG w Rybnie oraz Janusza Kaczmarska – radnego powiatu Działdowskiego. W trakcie uroczystości do Truszczyn przybył także Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski wraz z kierownikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie – Jarosławem Rolkowskim, którzy ze sobą przywieźli młodzież z Orkiestry Dętej z Rybna - orkiestra zagrała przygotowane specjalnie na tą uroczystość wyjątkowe utwory. Następnie Prezes OSP w Truszczynach – Marek Kozłowski wraz z wójtem oraz radnym powiatowym złożyli paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz życzyli samych sukcesów. Także każda pani otrzymała symbolicznego goździka z tej okazji. Potrawy na uroczystość przygotowały: Jolanta Skoneczka, Urszula Erdman, Halina Wąsiewska, Marta Monczkowska i Anna Truszczyńska.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka