www.gminarybno.pl

Drukuj

II Leśny Nocny Bieg w Kopaniarzach

Opublikowano 2022-09-07 09:39:14. Artykuł wyświetlono: 690 razy.

W sobotę, 03 września 2022r. o godz. 20:30 w Kopaniarzach odbył się II Leśny Nocny Bieg o „Trofeum Nadleśniczego Nadleśnictwa Lidzbark” na dystansach 5 i 10 km zorganizowany przez Gminę Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, chiptiming.pl, we współpracy ze Sołectwem Kopaniarze oraz Nadleśnictwem Lidzbark.

Udział w zawodach wzięło 60 zawodników. Wszystkie wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych i Open można znaleźć na stronie www.chiptiming.pl

Kategoria OPEN kobiet na 10 km:
1. Falba Wioletta Działdowo
2. Fiszer Agnieszka Brodnica
3. Kaczmarkowska Patrycja Lidzbark

Kategoria OPEN mężczyzn na 10 km:
1. Kasprowicz Marcin Działdowo
2. Stramski Józef Działdowo
3. Bartnikowski Wojciech Stare Dłutowo

Kategoria OPEN kobiet na 5 km:
1. Kochańska Anna Działdowo
2. Bieluk – Pietrzak Katarzyna Działdowo
3. Gajewska – Nadarzyńska Aleksandra - Działdowo

Kategoria OPEN mężczyzn na 5 km:
1. Lewandowski Damian - Szreńsk
2. Bartkowski Zbigniew - Działdowo
3. Łukaszewski Gabriel Grodziczno

Po biegu dla wszystkich uczestników były przygotowane medale, puchary, statuetki, upominki, nagrody rzeczowe, oraz poczęstunek. Zawodników dekorowali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Lidzbark – Dariusz Szczawiński, Inspektor Oświaty Wiesława Wróblewska, Radny Gminy Rybno Sylwester Kasprowicz oraz Kierownik OSiR Rybno Hanna Bem.

Serdecznie dziękuję fundatorom nagród oraz instytucjom i osobom, które wsparły naszą nocną imprezę sportową:, Starostwo Powiatowe w Działdowie, Gmina Rybno, OSiR Rybno, Nadleśnictwo Lidzbark, Welski Park Krajobrazowy w Jeleniu, Masarnia Skurpie – Dariusz Chaberski, Waldemar Mederski - Kopaniarze, Koło Gospodyń Wiejskich w Rumianie, Pasieka – Jacek Wiśniewski - Rybno, Prezesowi Koła Łowieckiego „ Hubertus” w Olsztynie – Panu Tomaszowi Spaszewskiemu, mieszkańcom Kopaniarzy, Panu Zbigniewowi Sochackiemu i Jankowi Żuralskiemu, pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji , Panu Piotrowi Saulewicz, firmie chiptiming., Ochotniczej Straży Pożarnej z Koszelew, Policji z Rybna, ratownikom: Lech Roman ( medyczny), Mirosław Remus ( wodny).

Patroni medialni Radio7, Moje Działdowo i Serwis – Informacyjny Syla.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim przybyłym zawodnikom, gościom, sponsorom, mieszkańcom wsi Kopaniarze na czele z sołtysem Czesławem Mederskim oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji II Leśnego Nocnego Biegu o” Trofeum Nadleśniczego Nadleśnictwa Lidzbark”. Było nam niezmiernie miło Państwa gościć i do zobaczenia za rok! Pozdrawiam, Hanna Bem – Kierownik OSiR-u w Rybnie
 

 




 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst