www.gminarybno.pl

Drukuj

Trwa budowa dróg osiedlowych

Opublikowano 2014-07-24 12:50:17. Artykuł wyświetlono: 2712 razy.

Mieszkańcy Tuczek i Szczuplin już niedługo będą mogli korzystać z nowych nawierzchni dróg osiedlowych.

Zakończyła się już budowa instalacji odwadniających, teraz trwa układanie krawężników, kostki brukowej i utwardzanie nawierzchni pod asfalt. Prace wykonane są przez wyłonione w drodze przetargu Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe „WAPNOPOL” Adam Nowakowski z Glinojecka.

Realizacja inwestycji polegającej na remoncie i przebudowie osiedlowych ciągów komunikacyjnych, na osiedlach po byłych PGR w Tuczkach i Szczuplinach jest możliwa dzięki pozyskaniu na ten cel pomocy finansowej z Agencji Nieruchomości Rolnych – mówi Wójt Gminy Rybno Edmund Ligman.
 
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka