www.gminarybno.pl

Drukuj

'Turbo Grześki' zwycięzcą III Mikołajkowego Turnieju w Piłkę Nożną

Opublikowano 2017-12-06 10:05:27. Artykuł wyświetlono: 907 razy.

W niedzielę, 3 grudnia o godz. 13:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się III Mikołajkowy Turniej w Piłkę Nożną w ramach „Jubileuszowych Rozgrywek Sportowych – 60 lat Szynaka Meble”, zorganizowany przez grupę młodzieży „W Rękach Młodych” we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy:
Grupa „A”: Master’s Gigant’s, Avista Hartowiec, Team Mikołaja, Gronkersi,
Grupa „B”: Nie Ma Gorszych, Wojak Grodziczno, Niezniszczalni,
Grupa „C”: Są Gorsi, Turbo Grześki, Serwis informacyjny - Syla.

Półfinały:
Master’s Gigant’s – Gronkersi 0:0 (0:1)
Turbo Grześki - Wojak Grodziczno 5:0
Mecz o III miejsce:
Master’s Gigant’s - Wojak Grodziczno 1:2

Finał:
Turbo Grześki – Gronkersi 3:2
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez firmę Szynaka Meble, a najlepsze trzy drużyny dodatkowo pamiątkowe puchary, które wręczał: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy Rybno – Dariusz Tara. Podziękowania dla firmy raDRUK, która ufundowała wodę dla zawodników oraz dla pracownika OSiR, który czuwał nad porządkiem podczas zawodów. Zawody sędziowali: Sylwester Kasprowicz oraz Łukasz Piórkowski. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali: Piotr Zabłotny, Krzysztof Sobotka i Dawid Boguski.

Skład zwycięskiej drużyny: Miłosz Drzewiński, Marceli Kaczorek, Kacper Zalewski, Konrad Zalewski, Dawid Kłosowski, Kamil Dzwonkowski, Krystian Zdrojewski, Kacper Klimek, Jakub Góralski. Opiekunem drużyny Turbo Grześki był Mikołaj Świniarski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka