www.gminarybno.pl

Drukuj

Turniej charytatywny 'Zagrajmy dla Małgosi'

Opublikowano 2016-04-21 09:15:04. Artykuł wyświetlono: 753 razy.

W niedzielę, 8 maja na boisku przy Szkole Podstawowej w Żabinach odbędzie się turniej charytatywny „Zagrajmy dla Małgosi”. Limit drużyn na te zawody został wyczerpany.

Przedstawiamy 12 zapisanych zespołów: Dream Team - Gospodarstwo Rolne Piotr Rydel, Leszcz, Tyl-Bud Rybno, KS Constract, Wel Tuczki, Rada Gminy Rybno, Time2Play, MKS Tęcza, Wizards, P.U.B. Gralewo - Tomasz Patyna, Kar-Hand Video i P.H.U. Ostoja.

Czekamy na wpłaty od zespołów do 6 maja. Jeśli zespoły uregulują wpisowe szybciej, także losowanie grup odbędzie się szybciej. Przypominamy, że w każdym zespole może zagrać 10 zawodników. Kapitanowie drużyn zobowiązani są do podania listy zawodników do 6 maja, a osoby niepełnoletnie do złożenia pozwoleń od rodziców.

Sędzia zawodów – Paweł Wółkowski
Opieka medyczna: Michał Kłosowski

Cały uzyskany dochód z wpisowego zostanie przekazany dla Małgosi.

Do wygrania 4 puchary oraz 3 statuetki.

Organizatorami turnieju jest: Firma KIM, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, grupa „W Rękach Młodych” oraz Radni: Grzegorz Rozentalski, Dariusz Tara, Czesław Mederski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka