www.gminarybno.pl

Drukuj

W Rybnie powstał klub miłośników rękodzieła

Opublikowano 2015-01-20 12:17:20. Artykuł wyświetlono: 2110 razy.

W środę, 14 stycznia o godz. 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie odbyło się pierwsze spotkanie pasjonatów rękodzieła. Na zajęcia przybyło 20 osób, a poprowadzili je wójt gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie – Jarosław Rolkowski oraz sekretarz urzędu gminy Rybno – Jolanta Jendrycka.

Na zebraniu wójt gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski oraz dyrektor GBP Jarosław Rolkowski przedstawili zebranym plany podjęcia wspólnych działań w celu promocji swoich wyrobów. Pasjonaci rękodzieła przywieźli ze sobą swoje prace, którymi zachwycali się wszyscy tego dnia zgromadzeni w sali konferencyjnej w Bibliotece. Możliwe, że wkrótce powstanie strona internetowa, na której członkowie klubu będą mogli pochwalić się swoimi wyrobami. Kolejne spotkanie już wkrótce.
Wciąż zapraszamy do współpracy każdego mieszkańca gminy Rybno chcącego pochwalić się swoim talentem. Wszystkich zainteresowanego prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty – mówi Jarosław Rolkowski.
 

Tekst i fot. Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka