www.gminarybno.pl

Drukuj

W Zespole Szkół powstała 'kawiarenka'

Opublikowano 2018-02-07 14:41:27. Artykuł wyświetlono: 1111 razy.

W Zespole Szkół w Rybnie powstała „Szkolna Kawiarenka”, w której uczniowie mogą zjeść posiłek, wypić kawę, herbatę oraz miło spędzić czas z przyjaciółmi. W utworzenie tego urokliwego miejsca zaangażowali się uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy obsługi.

- Serdeczne podziękowania za pomoc finansową i materialną społeczność szkolna kieruje m.in. do: Rady Rodziców, firmy "EUROSTYL" - Łukasza Witkowskiego, „STOL-BUD" - Zbigniewa Witkowskiego, "SOFLUX" - Karola Bartwickiego, Firmy Usługowo-Handlowej - Adam Malinowskiego, Usługi Remontowo-Budowlane - Jarosław Labicki, KIM Sp. z o.o., Sklep - Józef Kamiński, Sklep „DELIKATO” - Paweł Tanasiewicz, Zakład Usług Remontowo-Budowlanych - Mariusz Szymański oraz Urząd Gminy Rybno.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka