www.gminarybno.pl

Drukuj

Wakacje na boiskach i placach zabaw

Opublikowano 2013-07-05 10:08:43. Artykuł wyświetlono: 2243 razy.

Rozpoczęły się wakacje w Gminie Rybno, podczas których dzieci mogą skorzystać z 20 placów zabaw oraz 5 boisk o nawierzchni ze sztucznej trawy.

Dwa boiska w Żabinach i Koszelewach przystosowane są do gry w piłkę nożną, a pozostałe 3 w Rybnie, Hartowcu i nowo otwarte w czerwcu w Rumianie są boiskami wielofunkcyjnymi przystosowanymi do gry w koszykówkę, piłkę ręczną i siatkówkę oraz dopuszcza się grę w tenisa i piłkę halową.

Nowo wybudowane boisko wielofunkcyjne o nawierzchni z trawy syntetycznej w Rumianie posiada wymiary 26 x 44 m i służy tak jak pozostałe do w/w dyscyplin sportowych. Podobnie jak na pozostałych zabroniona jest gra w butach piłkarskich na korkach lub kolcach. Podczas wspólnej zabawy, gry zadbajmy o porządek i zachowajmy rozwagę.

Wójt Gminy oraz wszyscy dorośli życzą dzieciom przyjemnego odpoczynku podczas wakacji.
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka