www.gminarybno.pl

Drukuj

Walentynki w Koszelewach

Opublikowano 2015-02-17 10:19:02. Artykuł wyświetlono: 2107 razy.

W czwartek, 12 lutego w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach uczniowie klas od 0 do VI świętowali walentynki! Udział w zabawie wzięło ponad 60 uczniów.

Z okazji walentynek o godz. 17:00 w szkole rozpoczęła się dyskoteka podczas której nauczyciele przeprowadzili kilka pomysłowych konkursów i zabaw. Były tańce w parach, malowanie twarzy w serduszka, zabawy przy muzyce, oraz różne konkurencje tj. np. tańce z gazetą na głowie. Na końcu odbyło się tradycyjne rozdanie poczty walentynkowej. Zabawa trwała do godziny – 19:00 Opiekunami imprezy byli nauczyciele: Aneta Borowska, Barbara Margalska, Elżbieta Modrzyńska, Izabella Kowalewska - Wyrostkiewicz, Ewa Gruźlewska, Anna Grosz, Grzegorz Sobociński i Danuta Nowowiejska.

Tekst i fot. nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka