www.gminarybno.pl

Drukuj

Warsztaty Literackie - Prezent świąteczny poezji pełen…

Opublikowano 2015-12-14 15:47:15. Artykuł wyświetlono: 1684 razy.

10 grudnia 2015r. w Zespole Szkół w Rybnie mieliśmy zaszczyt spotkać niezwykłe osoby. Otóż bardzo, bardzo się cieszymy, że mogliśmy gościć w naszej szkole pisarki zrzeszone w Działdowskiej Kuźni Słowa: p. Elżbietę Karlsson, p. Hannę Jolantę Wiśniewską, p. Teresę Dwórznik – Romańską, p. Krystynę Sztramską.

Poprowadziły one warsztaty literackie z czterema grupami uczniów. Młodzież otrzymała na nich klucz do odkrywania tajemnic i bogactw języka, a przy okazji siebie. Warsztaty okazały się pięknym, świątecznym prezentem od pań, ponieważ bezinteresownie poświęciły nam swój wolny czas. Bez problemu też nawiązały z nami świetny kontakt. Spotkanie wniosło trochę magii do naszego szkolnego życia w ten niezwykły radosny, przedświąteczny czas.

No cóż? Być może niektórzy z nas odkryli w sobie talent i radość tworzenia. Chwytajmy zatem za pióra i piszmy, co nam w duszy gra!

Uczestnicy warsztatów literackich – uczniowie wraz z opiekunkami
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka