www.gminarybno.pl

Drukuj

Wyniki Konkursu Fotograficznego

Opublikowano 2022-05-12 08:07:36. Artykuł wyświetlono: 388 razy.

W sobotę, 7 maja 2022r. o godz. 17:00 w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach podczas VI Gali Sportu odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego z okazji 10-lecia działalności grupy młodzieży z gminy Rybno „W Rękach Młodych”.

Konkurs fotograficzny pn. „Przeszłość i Teraźniejszość” polegał na tym aby dzieci wraz z rodzicami, rodzeństwo lub po prostu najlepsi przyjaciele odkopali swoje zdjęcia sprzed 5, 10 lat, a następnie odtworzyli te zdjęcia w czasie teraźniejszym w tych samych pozach, w tych samym miejscach. Wpłynęło 10 prac a jury konkursowe wyłoniło najlepsze cztery miejsca.

MIEJSCE 1 – DOMINIKA KRUSZEWSKA
MIEJSCE 2 – AGATA I WOJTEK JAKIELSCY
MIEJSCE 3 – KATARZYNA KARBOWSKA, PIOTR I RAFAŁ CZARNECCY
MIEJSCE 4 – FILIP I ARTUR DOLATKOWSCY

Pamiątkowe zdjęcia z wykonanych prac, puchary oraz nagrody rzeczowe wręczała przedstawicielka grupy „W Rękach Młodych” Natalia Sobotka oraz koordynatorka konkursu, przedstawicielka Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie (współorganizator konkursu) – Magdalena Łada Piotrowicz.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i prezentujemy Państwu najlepsze prace!

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka