www.gminarybno.pl

Drukuj

X Rodzinny Turniej Sportowy

Opublikowano 2016-06-09 12:40:55. Artykuł wyświetlono: 2555 razy.

Przedszkole w Rybnie już po raz dziesiąty zorganizowało turniej z udziałem dzieci przedszkolnych, rodziców i innych członków rodzin.

W imprezie wzięło udział około 100 osób. Głównymi celami turnieju było promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywne spędzanie czasu, rozwijanie zmiłowania do ruchu, tworzenie klimatu bliskości, miłości i akceptacji. Spotkanie rozpoczęły zabawy integracyjne: "Głowa, ramiona", "Gimnastyka", "Stonoga", "Praczki". W konkurencjach sprawnościowych każdą rodzinę reprezentowało dziecko przedszkolne i rodzic. Uczestnicy zawodów zostali podzieleni w drodze losowania na cztery drużyny. Wśród drużyn

przeprowadzono osiem konkurencji między innymi: "Rzut obręczą", "Tor przeszkód", "Toczenie piłki", "Wyścigi na czworakach". Dzieci przedszkolne otrzymały medale za udział w turnieju. Na zakończenie odbyła się wspólna biesiada przy ognisku.

Nadesłała:Joanna Psiuk
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka