Zimowisko dla dzieci rolników

Opublikowano 2016-01-08 14:37:41. Artykuł wyświetlono: 1238 razy.

Gminne Zrzeszenie LZS w Ełku przy współudziale Gminy Ełk organizuje zimowisko dal dzieci rolników z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Wypoczynek będzie organizowany w dwóch turnusach:

I turnus - od23.01.2016 do 1.02.2016 - Zakopane (koszt uczestnictwa wynosi400 zł od uczestnika)

II turnus - od24.01.2016 do 2.02.2016. - Biały Dunajec (koszt uczestnictwa wynosi 200 zł od uczestnika)

Z wypoczynku zimowego mogą skorzystać dzieci i młodzież w wieku do 16 roku życia, których co najmniej jedno z rodziców jest ubezpieczone w pełnym zakresie lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Organizator zapewnia:

• całodobowe wyżywienie,
  • zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym
  • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
  • opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie od NW,
  • atrakcyjnyprogram kulturalno-oświatowy oraz z zakresu promocji zdrowia.

Liczba miejsc ograniczona!

O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zgłoszeń telefonicznych oraz przesłanie kompletu oryginalnych dokumentów: karty uczestnika kolonii, zaświadczenie z Placówki Terenowej KRUS na adres: Urząd Gminy w Ełku, ul: T. Kościuszki 28A, 19-300 Ełk, z dopiskiem „Zimowisko 2016”.

W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z Tomaszem Bartnikiem – Przewodniczącym Gminnego Zrzeszenia LZS w Ełku (tel. 508 863 211), informacje i karty kwali kacyjne są również dostępne na stronie internetowej http://www.elk.gmina.pl/

Wypoczynek jest do nansowany z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.