www.gminarybno.pl

Drukuj

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Opublikowano 2017-09-05 08:28:46. Artykuł wyświetlono: 678 razy.

Z okazji rozpoczętego roku szkolnego 2017/2018 w imieniu samorządu Gminy Rybno składam wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty życzenia spokojnej, przynoszącej satysfakcję pracy oraz wielu sukcesów we wszelkich działaniach.

Wszystkim uczniom życzę wytrwałości w realizacji pasji, pogłębianiu zainteresowań i odkrywaniu świata nauki. Życzę wam by rozpoczęty rok szkolny obfitował w nowe doświadczenia związane z poszerzaniem wiedzy oraz by nie brakowało Wam energii, która będzie się przekładać na osiągane wyniki w nauce.

Rodzicom oraz Opiekunom, życzę aby osiągnięcia Waszych dzieci były nieustającym powodem do dumy.

Wójt Gminy Rybno   
Tomasz Węgrzynowski
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka