6 drużyn zagra w I Turnieju Old Boys 35+

Opublikowano 2019-02-15 10:53:45. Artykuł wyświetlono: 902 razy.

W sobotę, 16 lutego 2019 roku o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się I Turniej Old Boys 35+ w Piłkę Nożną Halową o Puchar Wójta Gminy Rybno.

Udział w turnieju zadeklarowało sześć drużyn: Old Boys Rybno, Sołectwo Dębień, Hainz-Glas Działdowo, Działdowskie Stowarzyszenie Piłki Nożnej Old Boys „Start Działdowo”, Terra Ostróda oraz Gmina Płośnica.

Turniej zostanie rozegrany systemem „każdy z każdym”, tak więc każda drużyna rozegra przynajmniej pięć spotkań. Mecz będzie trwał 1x12 minut. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich drużyn pamiątkowe dyplomy, dla najlepszych czterech zespołów puchary, a dla najlepszej trójki także medale. Podczas turnieju zostanie wyłoniony najlepszy strzelec, zawodnik oraz bramkarz. Organizator zapewnia opiekę medyczną, sędziowską oraz techniczną. Prosimy wszystkie drużyny o przybycie na turniej wcześniej.

Przedstawiamy początkowy terminarz turnieju:
16:00 Old Boys Rybno - Sołectwo Dębień
16:15 Hainz-Glas Działdowo - Działdowskie Stowarzyszenie Piłki Nożnej Old Boys „Start Działdowo”
16:30 Terra Ostróda - Gmina Płośnica

Organizatorem turnieju jest: Gmina Rybno, OSiR Rybno, grupa młodzieży „W Rękach Młodych”.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz