www.gminarybno.pl

Drukuj

Charytatywnie dla działacza GSZS 'Delfin' Rybno

Opublikowano 2015-10-27 08:13:01. Artykuł wyświetlono: 3560 razy.

W sobotę, 24 października o godz. 17:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się turniej charytatywny w piłkę nożną dla działacza klubu GSZS Delfin Rybno. Udział w zawodach wzięły trzy zespoły: Gmina Płośnica, Gmina Rybno i reprezentacja Oświaty Gminy Rybno.

Zawody otworzył Starosta Powiatu Działdowskiego - Marian Janicki, który tego dnia pełnił także inną funkcję – był sędzią głównym turnieju. W pierwszym meczu zagrali pomiędzy sobą drużyny: Gmina Rybno i Gmina Płośnica. Wójt Krzysztof Groblewski oraz pracownik UG w Płośnicy Przemysław Krzykowski, którzy w tym meczu wyróżniali się najbardziej, wręcz rozpracowali drużynę z Rybna i pokonali ich aż 5:0 (2:0). W drugim meczu odbyły się derby drużyn z Rybna. Oświata z Danielem Kroplewskim na bramce, Jackiem Cioch, Krzysztofem Anisiewiczem, Andrzejem Wiergowskim i Karolem Rykaczewskim w polu po pierwszej połowie wygrywała już 4:2, jednakże w drugiej odsłonie meczu świetna gra Radnego Powiatu Działdowskiego – Bogdana Kopańskiego dała wyrównanie. Choć Bogdan Kopański strzelił w tym meczu 4 bramki to jego drużyna przegrała 6:7 z nauczycielami – było bardzo ciekawie. Podczas turnieju w rolę speakera wcielił się lider drużyny znanych w Gminie Rybno Tytanów – Maciej Malinowski, który przez mikrofon rozbawiał widzów, trafnie komentował to co działo się na parkiecie oraz przeprowadzał wywiady. W trzecim meczu Gmina Płośnica wygrała minimalnie z reprezentacją Oświaty Gminy Rybno 4:3 i tym samym zdobyła pierwsze miejsce w turnieju.

Skromne puchary ufundowane przez firmę Future Leader kapitanom drużyn wręczyła kierownik OSiR-u Hanna Bem wraz z sędzią głównym – Marianem Janickim. Potem odbyła się licytacja koszulki Legii Warszawa wraz z podpisami wszystkich zawodników – licytację wygrał Michał Chmielewski – Instalacje Elektryczne. W trakcie turnieju można było także zakupić pyszne ciasto, które przygotowały Iwona Tara i Bożena Rozentalska – pomagała Julia Popp.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst