www.gminarybno.pl

Drukuj

Eurostyl Bieg Rybno z Nadleśnictwem Lidzbark

Opublikowano 2017-07-25 11:21:46. Artykuł wyświetlono: 2680 razy.

W niedzielę, 2 lipca o godz. 12:00 w Kopaniarzach odbył się Eurostyl Bieg Rybno z Nadleśnictwem Lidzbark – bieg górski – 5 km cross. Głównym organizatorem był – Wojciech Kopeć, który jest pomysłodawcą biegów z cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur.

Pomysł zorganizowania biegów na dystansie 5 km zrodził w 2016 roku, a to za sprawą Sołtysa wsi Dębień – Grzegorza Januszewskiego, który podjął skuteczne działania wraz z Wojtkiem Kopeciem. W tym roku odbył się drugi bieg z cyklu „Eurostyl Bieg Rybno z Nadleśnictwem Lidzbark”. Bieg pomagali przygotować także: Gmina Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, Gminna Biblioteka Publiczna w Rybnie, Sołtys wsi Dębień – Grzegorz Januszewski, Radny Gminy Rybno i Sołtys sołectwa Kopaniarze/Wery – Czesław Mederski, Eurostyl Rybno – Łukasz Witkowski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz, Autor zdjęć: Małgorzata Adamska
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst