Gmina Rybno w czołówce sportowego rankingu szkół

Opublikowano 2022-04-28 12:00:11. Artykuł wyświetlono: 1107 razy.

Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie Hanna Bem uczestniczyła w Gali Sportu Szkolnego w Warmińsko - Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim. Wydarzenie odbyło się dnia 27 kwietnia 2022 r.

Podczas uroczystości dokonano podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół różnych szczebli oraz wyników gmin w województwie warmińsko - mazurskim. Gmina Rybno znalazła się w pierwszej dziesiątce i zajęła V miejsce w rankingu Szkół Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w kategorii gmin miejsko - wiejskich i wiejskich za rok 2021, natomiast Zespół Szkół w Rybnie VI miejsce w rankingu szkół ponadpodstawowych. Wyróżnionym przekazane zostały pamiątkowe puchary, które wręczali: Krzysztof Marek Nowacki Warmińsko- Mazurski Kurator Oświaty, Dariusz Marchlewski - Przewodniczący W-MSZS w Olsztynie.

Serdecznie gratulujemy nauczycielom , opiekunom, rodzicom i naszym wspaniałym sportowcom niesamowitych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów.

„Dziękuję za owocną współpracę z władzami Gminy, inspektor oświaty, dyrektorami i nauczycielami placówek oświatowych. Dziękuję i z całego serca jeszcze raz gratuluję.” – mówi Hanna Bem - kierownik OSiR w Rybnie