www.gminarybno.pl

Drukuj

Groszki: Plebiscyt Warmii i Mazur wraz z Festynem Rodzinnym

Opublikowano 2017-06-26 13:24:05. Artykuł wyświetlono: 1475 razy.

W sobotę, 24 czerwca o godz. 15:00 w Groszkach Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Radny Gminy Rybno – Tomasz Bielecki, Sołtys sołectwa Naguszewo/Groszki – Mieczysław Łużyński wraz z klubem motocyklowym „WEL”, strażakami z OSP w Rumianie oraz mieszkańcami upamiętnili 97 rocznicę Plebiscytu na Warmii i Mazurach.

Po złożeniu kwiatów oraz okolicznościowych wystąpieniach Tomasza Węgrzynowskiego i Mieczysława Łużyńskiego strażacy oraz klub motocyklowy „WEL” poprowadzili mieszkańców i przejechali na wiejskie boisko w Naguszewie, gdzie odbył się festyn rodzinny. Trener GSZS Delfina Rybno – Radosław Wasielewski wraz z rodzicami przeprowadził konkursy sportowe, po których wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami. Później odbył się grill oraz zabawa taneczna, na której przygrywał DJ. Nagrody zostały zakupione ze środków funduszu sołeckiego, a gadżety ufundował prezes GSZS Delfina Rybno – Jan Rozentalski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka