Jest praca.

Opublikowano 2024-01-26 13:17:12. Artykuł wyświetlono: 337 razy.

Podobnie jak w latach ubiegłych w roku 2024 będą zorganizowane przez Urząd Gminy Rybno staże i roboty publiczne.

W odpowiedzi na złożony wniosek Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie przyznał dofinansowanie z Funduszu Pracy na dwa staże administracyjne od 01.04 do 30.09.2024 r. dla osób długotrwale bezrobotnych (powyżej 12 m-cy). Osoby chętne do pracy na staż administracyjny proszone są o złożenie CV, listów motywacyjnych/podań oraz kopii dokumentów potwierdzających kwalifikacje do pracy w administracji. Okres zatrudnienia 6 miesięcy stażu plus 3 miesiące.

W ramach robót publicznych zatrudnionych będzie trzech mężczyzn na okres 9 miesięcy od kwietnia lub od czerwca. Mężczyźni planowani są do wykonywania różnych prac fizycznych. Osoby chętne do pracy proszone są o złożenie podań.

Dokumenty należy składać do 09.02.2024 r. do Urzędu Gminy w Rybnie.