www.gminarybno.pl

Drukuj

Koło PZW Rybno zorganizowało zawody dla dzieci

Opublikowano 2021-06-02 09:30:30. Artykuł wyświetlono: 1097 razy.

Koło PZW Rybno we współpracy ze Stowarzyszeniem „Żabianka” zorganizowali w dniu 30 maja 2021r. II zawody wędkarskie dla dzieci z rocznika 2007-2013 pod patronatem Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego. Udział wzięło 29 uczestników, którzy rozegrali zawody na „żywej rybie” w jednej trzygodzinnej turze.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali od organizatorów dyplomy, nagrody rzeczowe, słodkie pudełka, medale oraz upominki, które wręczali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Radni Gminy Rybno – Grzegorz Rozentalski i Piotr Kornatowski, Prezes Firmy Gralbet – Michał Borasiński oraz członkowie Koła PZW Rybno: Prezes Koła - Artur Cybulski, członkowie: Dawid Karbowski, Marcin Truszczyński, Mariusz Borowski, Dawid Witkowski i Patryk Krajewski. Dodatkowo najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki. Na koniec zawodów oraz w trakcie dla opiekunów organizatorzy przygotowali ciepłe napoje, a dla wszystkich uczestników zawodów ognisko z kiełbaskami.

Klasyfikacja końcowa:
1. Jakub Kruszewski 285g
2. Rafał Truszczyński 260g
3. Marco Kayongo 230g
4. Szymon Konarzewski 190 g
5. Hubert Witkowski 115g

Prezes Koła PZW Rybno Artur Cybulski podczas podsumowania zawodów podziękował także sponsorom, bez których zawody by się nie odbyły: Wójtowi Gminy Rybno – Tomaszowi Węgrzynowskiemu, Mariuszowi Krysce – Stowarzyszenie „Żabianka”, Michałowi Borasińskiemu – firma Gralbet, Łukaszowi Witkowskiemu – firma Eurostyl, Dawidowi Karbowskiemu – firma Ewita, Sylwestrowi Kasprowiczowi – Serwis informacyjny - Syla, Beacie Stanowickiej – Sklep Wędkarski w Rybnie, Radosławowi Wasielewskiemu – firma Ra-Druk, Łukaszowi Kowalskiemu – firma Freon, Karolowi Krajewskiemu – Kar-Hand Video.
 

 

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst