Kondolencje

Opublikowano 2019-01-16 15:44:01. Artykuł wyświetlono: 878 razy.

„POWIEDZ MI JAK UMARŁ.
NIE... OPOWIEM CI, JAK ŻYŁ.”

W imieniu Gminy Rybno składam serdeczne wyrazy współczucia żonie, dzieciom, współpracownikom, mieszkańcom Gdańska i tym wszystkim bliskim i przyjaciołom, których dotknęła śmierć ŚP. PAWŁA ADAMOWICZA, Prezydenta Gdańska.

Ten zamach na Pana Prezydenta i jego śmierć głęboko dotknęły również naszą wspólnotę samorządową. Jesteśmy głęboko wstrząśnięci i poruszeni i tak jak cała Polska wyrażamy nadzieję, że ta śmierć zmusi nas do refleksji nad naszą postawą wobec drugiego człowieka, wobec wspólnoty jaką jest Ojczyzna.

W tym trudnym dla Państwa momencie łączymy się w cierpieniu i bólu, które są teraz Państwa udziałem.

Zapamiętamy Pana Prezydenta jako człowieka czynu, człowieka Solidarności, człowieka odwagi.

Wójt Gminy Rybno
Tomasz Węgrzynowski