www.gminarybno.pl

Drukuj

Kontrole gotowości bojowej

Opublikowano 2011-04-15 14:36:59. Artykuł wyświetlono: 4996 razy.

W dniach 15-19 kwietnia przeprowadzone zostały inspekcje gotowości bojowej jednostek OSP typu "S" z terenu Gminy Rybno.
 

Zespół kontrolny Komendy powiatowej PSP w Działdowie sprawdzał między innymi: sprawność posiadanego przez Ochotnicze Straże Pożarne sprzętu oraz wiedzę i przygotowanie praktyczne strażaków do prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych. Po przeprowadzeniu inspekcji komisja stwierdziła, że kontrolowane jednostki OSP są odpowiednio przygotowane i zdolne do podejmowania działań ratowniczo-gaśniczych.

Skontrolowane jednostki otrzymały następujące oceny:

  • OSP Dębień - bardzo dobry,
  • OSP Hartowiec - dobry,
  • OSP Koszelewy - dobry,
  • OSP Rybno - bardzo dobry,
  • OSP Rumian - bardzo dobry,
  • OSP Truszczyny - bardzo dobry,
  • OSP Żabiny - bardzo dobry. 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst