Nowa inwestycja w Rybnie

Opublikowano 2020-12-21 08:17:57. Artykuł wyświetlono: 1867 razy.

Na prośbę Inwestora publikujemy informację dotyczącą inwestycji, jaka ma być zrealizowana w Rybnie.

NOWA INWESTYCJA PREMIUM W RYBNIE
GREEN TOWN 2021

Atrakcyjna inwestycja dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z możliwą funkcją usługowo-handlową na kondygnacji parteru.

W pierwszym etapie inwestycji zrealizowana zostanie bryła A budynku. Na jej 3 piętrach, znajdować się będzie 27 mieszkań z przestronnymi balkonami umożliwiającymi wypoczynek w otoczeniu zielonego sąsiedztwa.

Na parterze budynku zaprojektowano także 6 lokali usługowych – mogących zapewnić mieszkańcom bezpośredni dostęp do usług pierwszej potrzeby.

W klatce schodowej bryły A, dla Państwa wygody i oszczędności czasu zamontowane będą 2 szybkobieżne windy. Windą dojedzie się również do hali garażowej, w której na jednym z miejsc postojowych, zaparkowane będą Państwa auta. Dla odwiedzających i gości, przewidziano miejsca postojowe na zewnątrz budynku.

W GREEN TOWN nie zabraknie również komórek lokatorskich, stanowiących tak potrzebną i dodatkową przestrzeń dla lokatorów. Komórki zaprojektowano na kondygnacji podziemnej przy hali garażowej. Co ważne, budynek i jego otoczenie będą bezpieczne, ponieważ osiedle będzie wygrodzone i zamknięte.

Osiedle zlokalizowane jest nieopodal lasu oraz jeziora w rejonie o niepowtarzalnych warunkach do wypoczynku i rekreacji.
Ze względu na lokalizację, mieszkania na osiedlu Green Town to doskonała propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które zakup mieszkania traktują jako inwestycję.

Okolice Rybna otacza przebogaty świat przyrody. Czyste powietrze, rozległe lasy, duża liczba jezior to najważniejsze walory turystyczne gminy. Certyfikatem nieskażonej przyrody jest utworzony w 1995 roku Welski Park Krajobrazowy z rezerwatami przyrody. Cechy krajobrazu i przyrody okolic Rybna daje gminie miano jednej z najpiękniejszych w regionie.

Osiedle Green Town to enklawa spokoju i wypoczynku.

Inwestycję GREEN TOWN w formie zamkniętego osiedla wielorodzinnego, zrealizuje spółka BUCZKOWSCY SP. Z O. O.

!!! ZAPRASZAMY !!!