www.gminarybno.pl

Drukuj

"OTWARTE DRZWI" w Gminie Rybno

Opublikowano 2021-11-24 08:28:30. Artykuł wyświetlono: 556 razy.

Po raz kolejny Samorząd Województwa, a także szereg samorządów lokalnych oraz organizacji pozarządowych, przystępuje do podejmowania działań w ramach Ogólnoświatowej Kampanii mężczyzn, którzy sprzeciwiają się przemocy wobec kobiet „ Biała wstążka”.

Jedną z inicjatyw Kampanii niosącej pomoc ofiarom przemocy w rodzinie są tzw. „otwarte drzwi”. W związku z przyłączeniem się do Kampanii „ Białej wstążki” w dniu 04 grudnia 2021r. pracownicy socjalni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybnie, ul. Zajeziorna 58 w godzinach od 8;00 do 13;00 w ramach otwartych drzwi będą pełnili dyżur, na który mogą zgłaszać się ofiary przemocy domowej szukające wsparcia i pomocy.
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst