Podpisanie umowy na budowę strażnicy

Opublikowano 2020-11-25 11:18:32. Artykuł wyświetlono: 1943 razy.

Dnia 25 listopada 2020 r. odbyło się uroczyste podpisanie umowy na budowę nowej strażnicy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie. Podczas spotkania dokonano również przekazania placu pod budowę obiektu.

Umowę dotyczącą realizacji inwestycji podpisali: ze strony inwestora - Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski i Skarbnik Gminy Rybno Zdzisława Kanicz oraz ze strony wykonawcy Pan Zbigniew Witkowski właściciel firmy "STOL-BUD", która została wybrana w procedurze przetargowej.

W spotkaniu uczestniczyli także: Przewodniczący Rady Gminy Rybno Piotr Kornatowski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie bryg. Leszek Góralski, Komendant Gminny ZOSP RP Piotr Bojarowski, Prezes OSP Rybno Robert Soboczyński, Naczelnik OSP Rybno Marcin Pienicki oraz przedstawiciel Rady Sołeckiej Pan Roman Jaroszewski.

Inwestycja, której wartość wynosi 1 189 999,99 zł jest współfinansowana ze środków pochodzących z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 1 076 011,00 zł.

Zgodnie z zawartą umową Wykonawca powinien zakończyć budowę najpóźniej w lipcu 2022r.