Powiatowy konkurs recytatorski

Opublikowano 2013-03-13 08:37:43. Artykuł wyświetlono: 2411 razy.

W dniu  8 marca w Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski.

Wśród uczestników konkursu nie zabrakło reprezentantów Gminy Rybno, którzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji szkolnych. Gimnazjum i Liceum w Rybnie reprezentowały uczennice:

• Liceum: Klaudia Wiśniewska, Marta Łada.
  • Gimnazjum: Agata Wysocka, Klaudia Karbowska.

Wszyscy uczestnicy konkursu prezentowali utwory o kobietach lub napisane przez kobietę. Recytację oceniała profesjonalna komisja pod przewodnictwem Pana Andrzeja Fabisiaka – jednego z Dyrektorów Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Poziom konkursu został oceniony jako bardzo wysoki.

Spośród wielu wykonawców, Marta Łada zdobyła wyróżnienie w kategorii: liceum, a Agata Wysocka zajęła III miejsce w kategorii: gimnazjum. Gratulujemy!

Autor: Joanna Gawlik

źródło: zsrybno.republika.pl