www.gminarybno.pl

Drukuj

Przedszkole w Rybnie wyróżnione za działalność prozdrowotną

Opublikowano 2014-10-24 14:50:26. Artykuł wyświetlono: 3667 razy.

Podczas wojewódzkiej konferencji Szkół Promujących Zdrowie, która odbyła się 16 października br. w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie, Przedszkole w Rybnie otrzymało Certyfikat Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła Promująca Zdrowie”.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele społeczności przedszkolnej: Joanna Psiuk, Anna Szczawińska, Marzena Węgier, Karol Żórański.

Podczas sesji plakatowej oraz prezentacji multimedialnej Przedszkole z Rybna zaprezentowało swoją działalność. Certyfikat przyznawany jest na trzy lata za działalność prozdrowotną, tworzenie dobrego klimatu i warunków do wszechstronnego rozwoju, przygotowanie młodego pokolenia do zdrowego stylu życia, aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, kształtowania poczucia odpowiedzialności za siebie i innych.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst