www.gminarybno.pl

Drukuj

Przy Sportowej powstał plac zabaw

Opublikowano 2020-12-07 09:36:51. Artykuł wyświetlono: 418 razy.

Sołectwo Rybno przeznaczyło ponad 34 tysiące zł. z funduszu sołeckiego na zagospodarowanie działki na plac zabaw przy ulicy Sportowej.

Urządzenia, z których mogą korzystać dzieci to m. in. huśtawki, bujaki sprężynowe, karuzela, stolik do gier planszowych oraz zestaw zabawowy. Stworzenie takiego miejsca przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej dzieci, poprzez aktywnie spędzany czas na świeżym powietrzu. Pojawiły się również elementy małej architektury, takie jak ławki na których opiekunowie bawiących się dzieci będą mogli wypocząć. Odbiór nowego miejsca odbył się na początku grudnia, w którym uczestniczyli Radny Rady Gminy Rybno Pan Bogdan Wantowski oraz Sołtys Sołectwa Rybno Pan Henryk Wiśniewski.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka