Rekrutacja do projektu "Centrum Aktywności Lokalnej w miejscowości Hartowiec"

Opublikowano 2022-10-27 08:08:48. Artykuł wyświetlono: 448 razy.

Informacja o rozpoczęciu rekrutacji do projektu „Centrum Aktywności Lokalnej w miejscowości Hartowiec w Gminie Rybno”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie informuje o rozpoczęciu rekrutacji do projektu. Prowadzony proces ma na celu zrekrutowanie 50 uczestników projektu, w tym:

• 15 osób w wieku 60+ doświadczających wykluczenia społecznego z miejscowościHartowiec lub okolic do uczestnictwa w działaniach Klubu Seniora w Hartowcu.
  • 10 osób dorosłych doświadczających trudności z uwagi na wielodzietność, problemy opiekuńczo-wychowawcze, ubóstwo – w ramach działania Klubu Rodziny.
  • 25 dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat zainteresowanych udziałem w działaniach prowadzonych przez Klub Rodziny -zabawy i gry rozwijające umiejętności społeczne, zajęcia grupowe rozwijające pasje oraz zainteresowania, zajęcia edukacyjne.

Uczestnikom projektu zapewniamy:

• udział w zajęciach rozwijających kompetencje i umiejętności -zajęcia i warsztaty usprawniające pamięć i kondycję fizyczną dla seniorów, spotkania ze specjalistami, zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, wsparcie umiejętności pedagogicznych dla rodziców,
  • wycieczki i wyjazdy integracyjne, oraz piknik wielopokoleniowy,

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o złożenie kompletu dokumentów aplikacyjnych, na który składa się:

• formularz rekrutacyjny wraz z wymaganymi załącznikami
  • deklaracja uczestnictwa w projekcie

Dokumenty można pobrać w siedzibie GOPS Rybno, ul. Zajeziorna 58, 13-220 Rybno lub w wersji elektronicznej na stronie www.gopsrybno.pl

Termin składania dokumentów wyznacza się do 07.11.2022 do godziny 15:00. Dokumenty można składać w wersji papierowej w siedzibie GOPS Rybno lub w wersji elektronicznej w postaci podpisanych skanów dokumentów na adres: rybno_gops@wp.pl. W razie dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Ośrodkiem pod numerem telefonu: 23 696 63 39

ZAŁĄCZNIKI: