Rozbudowa kanalizacji sanitarnej do miejscowości Dębień i Hartowiec

Opublikowano 2022-10-11 09:14:50. Artykuł wyświetlono: 361 razy.

W związku z koniecznością zmiany przebiegu części sieci kanalizacyjnej z powodu napotkanych kolizji w miejscach projektowanych przewiertów sterowanych pod drogą wojewódzką Nr 538 termin zakończenia inwestycji został przesunięty do 15 listopada 2022 r.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rybnie złożył wniosek do Starostwa Powiatowego w Działdowie o zatwierdzenie projektu zamiennego. Po uzyskaniu prawomocnej decyzji prace inwestycyjne zostaną wznowione.

Przed dokonaniem odbioru końcowego Wykonawcy zobowiązani są do doprowadzenia stanu nawierzchni dróg do jakości co najmniej sprzed realizacji inwestycji.

Zaistniała sytuacja wynika z przyczyn niezależnych od Inwestora i Wykonawców i nie dało się jej przewidzieć w terminie wcześniejszym.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. O zakończeniu inwestycji oraz możliwości przyłączenia do nowowybudowanej infrastruktury będą Państwo na bieżąco informowani.