Rybno: Godni Naśladowania Powiatu Działdowskiego

Opublikowano 2018-09-07 10:17:05. Artykuł wyświetlono: 1279 razy.

W czwartek, 6 września o godz. 16:00 w restauracji „Świtezianka” odbyła się impreza integracyjna Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego oraz uroczyste podsumowanie konkursu „Godni Naśladowania Powiatu Działdowskiego”.

W uroczystości udział wzięli także przedstawiciele z terenu gminy Rybno: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno z Panią Prezes Danutą Zdunek na czele oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Żabiny „Żabianka”. Dyplom w konkursie „Godni Naśladowania Powiatu Działdowskiego” z rąk Wicestarosty – Mariana Brandta odebrał Prezes Stowarzyszenia „Żabianka” – Mariusz Kryska. Gratulacje oraz podziękowania za wkład włożony w pracę na rzecz rozwoju wsi Żabiny całemu Stowarzyszeniu złożył także obecny na uroczystości Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski. Potem przyszedł czas na wspólną integrację oraz rozmowy w miłej atmosferze.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz