www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: Studniówka III LO w Zespole Szkół

Opublikowano 2019-02-19 10:40:29. Artykuł wyświetlono: 1820 razy.

Studniówka to dla uczniów szkół średnich pierwszy bal, na którym czują się dorośli. Maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Rybnie wraz z rodzicami i gronem pedagogicznym mieli zaszczyt świętować swój bal. Impreza miała miejsce 9 lutego 2019 roku w sali bankietowej Ośrodka Wypoczynkowego „Hartek” w Ostaszewie.

Tradycyjnie przemówili uczniowie, którzy podziękowali nauczycielom za wkład w dotychczasową edukację oraz wspaniałą atmosferę panującą w szkole. Dyrektor Zespołu Szkół w Rybnie Pani Ewa Golder dokonała uroczystego otwarcia balu. Po czym maturzyści z osobami towarzyszącymi wyszli na parkiet i zatańczyli bardzo dostojnego poloneza, który zostałnagrodzony gromkimi brawami.
Następnie głos zabrali: gość honorowy Wójt Gminy Rybno Pan Tomasz Węgrzynowski oraz wychowawczyni Danuta Ogrodowczyk życząc uczniom wspaniałej zabawy i powodzenia na maturze.
Maturzyści przygotowali oryginalną część artystyczną zatytułowaną „Wiktory 2019”.
Była to gala, podczas której nauczyciele zostali nagrodzeni wyjątkowymi statuetkami. Nie zabrakło również podziękowań, które maturzyści skierowali do rodziców.
Jak przystało na prawdziwy bal, było pyszne jedzenie, tort z fajerwerkami, wspólne zdjęcia, a przede wszystkim muzyka do białego rana, którą zapewnił DJ „Młody”. Uczniowie do pierwszego tańca poprosili nauczycieli i rodziców. Studniówka dostarczyła niezapomnianych wrażeń i przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst