Spotkanie wigilijne w Domu Seniora

Opublikowano 2021-12-20 08:20:28. Artykuł wyświetlono: 581 razy.

W piątek, 17 grudnia 2021r. o godz. 11:00 w Domu Seniora w Rybnie odbyło się spotkanie wigilijne seniorów oraz zaproszonych gości. W świątecznym wystroju oraz świątecznej atmosferze - Dom Seniora pachniał nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia.

Członków Dziennego Domu Seniora powitał Proboszcz Parafii Rybno – Janusz Kowalski, który złożył obecnym najserdeczniejsze życzenia oraz odmówił modlitwę na otwarcie symbolicznego spotkania wigilijnego. Życzenia składali również: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Dyrektor GOPS-u w Rybnie – Dorota Zielińska oraz Sołtys wsi Rybno – Henryk Wiśniewski. Podczas uroczystości upominki w formie pamiątkowej ramki ze zdjęciem seniorom wręczyli: Koordynator Dziennego Domu Seniora w Rybnie – Dorota Trzcińska oraz Radny Gminy Rybno – Sylwester Kasprowicz. Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze – przy gorącym barszczu oraz wspólnym śpiewaniu kolęd.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz