TRASH CHALLENGE - Gminy przyłączają się do akcji

Opublikowano 2022-04-27 11:52:43. Artykuł wyświetlono: 467 razy.

Nadleśnictwo Lidzbark, Ekologiczny Związek Gmin „Działdowszczyzna”, Powiat Działdowski, Marszałek Województwa Warmińsko - Mazurskiego, Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska, Bank Spółdzielczy w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku Oddział w Rybnie, Pan Sylwester Kasprowicz – radny Gminy Rybno i inni wsparło naszą akcję pn.: „TRASH CHALLENGE - PRZYWRÓĆ NASZĄ PLANETĘ 2022” i przekazało upominki dla uczestników.

Ekologiczny Związek Gmin „Działdowszczyzna” zadeklarował bezpłatne przejęcie odpadów pochodzących z akcji na składowisku odpadów. Gmina Rybno zapewni transport zebranych odpadów na składowisko odpadów.

Zachęcamy mieszkańców do udziału w akcji i odbierania worków foliowych do zbiórki odpadów.

Mamy nadzieję, że tegoroczna akcja przyniesie dobre efekty, a każdy komu leży na sercu piękno naszej gminy znajdzie chwilę, by zrobić coś dobrego dla środowiska.

A zatem, nominujemy Was do podjęcia #TrashChallenge 2022 w gminie Rybno!