www.gminarybno.pl

Drukuj

Zabawa karnawałowa przedszkolaków

Opublikowano 2017-01-24 14:33:09. Artykuł wyświetlono: 1741 razy.

20 stycznia 2017 r. odbył się bal karnawałowy dla dzieci z Przedszkola w Rybnie.

Udostępniona nam sala OSP zamieniła się w salę balową. Dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów bajek i filmów. Imprezę poprowadziła firma Foto-Rytmik. Gościem honorowym spotkania był Mikołaj, który już po raz drugi w tym roku obdarował przedszkolaków prezentami. Wspólne zabawy dostarczyły dzieciom wiele radości, a to było głównym celem balu. Dzieci miały również okazję pozować do pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.

Nadesłała: Joanna Psiuk
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka