www.gminarybno.pl

Drukuj

TRASH CHALLENGE - PRZYWRÓĆ NASZĄ PLANETĘ

Opublikowano 2021-04-23 14:18:33. Artykuł wyświetlono: 204 razy.

W dniach 28 kwietnia do 05 maja 2021r. zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do akcji TRASH CHALLENGE.

Celem akcji jest sprzątanie śmieci na terenie gminy Rybno w miejscach publicznych i ogólnodostępnych.

Mieszkańcu! Przyłącz się do akcji i zadbaj o czystość w swojej okolicy oraz wokół swojego miejsca zamieszkania i przyczyń się do czystego i zadbanego wyglądu całej naszej gminy!

Urząd Gminy Rybno zapewni zainteresowanym osobom worki (do odbioru w budynku Urzędu Gminy pokój nr 16).

Miejsca składowania worków ze śmieciami można zgłaszać pod numerem telefonu 23/696 60 55 w. 35 lub 502 056 943 — celem ich odebrania przez pracowników Urzędu Gminy.

Każdy mieszkaniec, który w dniach 30 kwietnia i 01 maja (piątek i sobota) w godzinach 9.00 -13.00 dostarczy do Zakładu Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. w Rybnie ul. Zarybińska 9, 13 — 220 Rybno co najmniej 2 worki pełne śmieci zebranych w miejscach publicznych otrzyma UPOMINEK.

W tym roku akcja sprzątania gminy musi wyglądać inaczej niż zwykle, ale możemy to świetnie wykorzystać. Chcielibyśmy, aby w akcję zaangażował się każdy mieszkaniec naszej gminy i w ten sposób realnie wpłynął na wygląd naszych pięknych miejscowości.

W tym roku akcja sprzątania gminy musi wyglądać inaczej niż zwykle, ale możemy to świetnie wykorzystać. Chcielibyśmy, aby w akcję zaangażował się każdy mieszkaniec naszej gminy i w ten sposób realnie wpłynął na wygląd naszych pięknych miejscowości.

Zróbmy coś razem, choć każdy osobno... Podczas sprzątania zróbcie zdjęcie i pokażcie nam efekty swojej pracy wysyłając je w wiadomości na naszego Facebooka. Wasze zdjęcia zostaną opublikowane na naszym fanpageu na podsumowanie akcji. Wysyłając zdjęcie napiszcie nam w jakiej miejscowości zostało wykonane.

Mamy nadzieję, że tegoroczne sprzątanie przyniesie dobre efekty, a każdy komu leży na sercu piękno naszej gminy znajdzie chwilę, by zrobić coś dobrego dla środowiska.

A zatem, nominujemy Was do podjęcia #TrashChallenge 2021 w gminie Rybno!

Do wydarzenia możesz dołączyć na naszym profilu Facebook htms://www.facebook.com/rybno 

Uwaga, w związku z panującą epidemią koronawirusa, przypominamy, iż w przestrzeni publicznej należy zakrywać usta i nos, oraz zachować dystans minimum 2 metrów od innych osób.

Akcja organizowana pod patronatem Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Profilaktyki w Rybnie.

Sponsorami upominków w akcji są : Welski Park Krajobrazowy, Działdowszczyzna, Gmina Heiden, Powiat Działdowski, Nadleśnictwo Lidzbark.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka