www.gminarybno.pl

Drukuj

Żabiny: Piękny Dzień Kobiet

Opublikowano 2022-03-08 15:01:21. Artykuł wyświetlono: 1617 razy.

We wtorek, 8 marca 2022r. o godz. 10:00 w budynku Lokalnego Centrum Aktywności Społecznej w Żabinach, a dokładnie w sali Ochotniczej Straży Pożarnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez Domy i Kluby Seniora z Jeglii, Rybna, Tuczek, Szczuplin, Żabin i Dębienia.

Seniorzy przygotowali dla zaproszonych gości obszerną część artystyczną, mini teatrzyk z dużą dawką humoru, występ muzyczny oraz pokaz mody. Publiczność doceniła artystów gromkimi brawami.

Wszystkim Paniom obecnym na uroczystości życzenia z okazji Dnia Kobiet składali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz Dyrektor GOPS-u w Rybnie – Dorota Zielińska. Później zostały wręczone symboliczne tulipany oraz upominki od Panów seniorów. Obecni na spotkaniu byli także: Skarbnik UG w Rybnie – Zdzisława Kanicz, Kierownik ds. Oświaty – Wiesława Wróblewska, Zastępca Dyrektora GOPS-u w Rybnie – Hanna Halfelder-Żuralska, Radny Gminy Rybno – Sylwester Kasprowicz, Kierownik OSiR-u w Rybnie – Hanna Bem oraz pracownik GOPS-u – Bartosz Anczykowski.

Koordynatorami i instruktorami w Klubach i Domach Seniora na terenie Gminy Rybno są: Iwona Seroka, Bożena Lewicka, Edyta Bielecka, Mariola Dombrowska, Maria Malinowska i Andrzej Pastuszka.

Od ubiegłej soboty na terenie gminy Rybno uroczystości z okazji Dnia Kobiet odbyły się w Truszczynach, Gronowie, Koszelewach i Gralewie Stacji, a jeszcze wcześniej w Rumianie. Dziś uroczystości z tej okazji odbędą się jeszcze w Rybnie (Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno), Dębieniu, w KGW w Truszczynach i w Centrum Kultury w Rybnie.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst