Uczniowie pojadą na mecz siatkówki

Opublikowano 2013-09-26 12:39:46. Artykuł wyświetlono: 1747 razy.

Szanowni mieszkańcy Gminy Rybno, a w szczególności sympatycy piłki siatkowej. Informujemy, iż w ramach przygotowań do nowego sezonu PlusLigi 2013/2014 piłki siatkowej mężczyzn w Lidzbarku odbędzie się mecz towarzyski AZS Olsztyn - Transfer Bydgoszcz.

Na mecz wybiera się wielu sympatyków tej dyscypliny z naszej gminy. Miło nam poinformować, że dzięki zaangażowaniu między innymi Wójta Gminy Rybno Pana Edmunda Ligmana oraz Radnego Rady Powiatu Działdowskiego Pana Janusza Kaczmarka na mecz ten wyjedzie także ponad 30 osobowa grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Dla wielu z nich będzie to pewnie pierwsza okazja zobaczyć w akcji siatkarzy, w tym także byłych i obecnych reprezentantów Polski, Argentyny, Kuby czy Finlandii.

Życzymy wszystkim wielu wrażeń i emocji sportowych oraz wyrażamy nadzieję, że to dopiero pierwszy ale nie jedyny wyjazd aby uczestniczyć na żywo w takim wydarzeniu sportowym.