www.gminarybno.pl

Drukuj

Wojewoda z wizytą w Rybnie

Opublikowano 2015-12-18 14:43:42. Artykuł wyświetlono: 2574 razy.

Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki odwiedził Gminę Rybno.

W spotkaniu zorganizowanym z inicjatywy Wójta Gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego mogli uczestniczyć wszyscy zainteresowani mieszkańcy naszej gminy.

Podczas wizyty wojewoda zapoznał się z bieżącymi sprawami i problemami występującymi na terenie Gminy Rybno. Wśród tematów poruszanych przez władze Rybna i mieszkańców znalazły się miedzy innymi kwestie ochrony zdrowia i ratownictwa medycznego, poprawy infrastruktury, a także zagadnienia dotyczące budżetu gminnego. Jedną z ważniejszych kwestii poruszanych w czasie spotkania było zlokalizowanie na terenie Gminy Rybno stacji meteorologicznej.

Krótki reportaż telewizyjny na temat wizyty Wojewody w Rybnie można obejrzeć w "Informacjach" TVP Olsztyn  z dnia 17.12.2015 r (od ok. 8 minuty)
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst