XV edycja Konkursu 'Bezpieczne Gospodarstwo Rolne'

Opublikowano 2017-09-08 12:55:55. Artykuł wyświetlono: 1212 razy.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Olsztynie uprzejmie informuje, iż laureatami XV Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne z województwa warmińsko-mazurskiego zostali Państwo Elżbieta i Kazimierz Czacharowscy z Tuszewa, których gospodarstwo wyróżnia się zastosowaniami w zakresie zwiększenia bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym.

Tym samym na portalu Telewizji Interaktywnej Agro.News.com.pl jest przeprowadzany Internetowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2017 spośród laureatów etapu wojewódzkiego. Internauci mogą oddawać swoje głosy na najbezpieczniejsze ich zdaniem gospodarstwo rolne na stronie głównej portalu agronews.com.pl do 15 września 2017r..

Zachęcamy do głosowania na najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne.