www.gminarybno.pl

Drukuj

Żabiny: końcowy odbiór LCAS

Opublikowano 2019-12-31 10:39:26. Artykuł wyświetlono: 1394 razy.

Odbył się końcowy odbiór robót budowlanych i dostawy wyposażenia inwestycji pn. „Adaptacja pomieszczeń na Lokalne Centrum Aktywności Społecznej w Żabinach”.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 1.066.699,34 zł. Inwestycja została dofinansowana w wysokości 82,99% kosztów kwalifikowalnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020.

Za roboty budowlane odpowiedzialna była firma Hart-Bud Marek Kowalkowski z Hartowca, za dostawę wyposażenia zaś firma AZDATA Cezary Leszczyński z Lidzbarka.

Jakość wykonanych prac budowlanych oraz bogaty asortyment wyposażenia pozwoli cieszyć się tym obiektem przez długie lata.
Lokalne Centrum dysponuje następującymi pomieszczeniami:
- pokój do ćwiczeń wyposażony w rower treningowy, bieżnię, orbitrek oraz maty do ćwiczeń,
- pomieszczenie „świetlica” będzie dysponować urządzeniami: tablica cyfrowa, telewizor, stół świetlicowy wraz z krzesłami,
- sala szkolno-teatralna wyposażona w ekran, rzutnik, komputer, stół z krzesłami, flipchart i radio,
- sale pracy twórczej wyposażone w sztalugi oraz aparat fotograficzny.

W budynku została zainstalowana winda, co ułatwi korzystanie z obiektu przez osoby starsze i niepełnosprawne.

Dzięki zrealizowanej inwestycji możliwe będzie podniesienie jakości i skuteczności usług socjalnych dla osób z terenów zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz osiągnięcie korzyści społeczno – gospodarczych w zakresie zmiany zachowań społecznych.
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst