Żabiny: Wieczór bajek dla dzieci

Opublikowano 2022-08-30 10:26:50. Artykuł wyświetlono: 453 razy.

Stowarzyszenie Żabianka wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Żabinach we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Rybnie w ubiegłą niedzielę (28.08.2022r.) w sali OSP w Żabinach zorganizowała wieczór bajek - a dokładnie Epoki Lodowcowej, w którym udział wzięło prawie 60 dzieciaków z sołectwa Żabiny.

- Grzegorz Rozentalski i Piotr Nazar serdecznie dziękują dzieciom za przybycie, Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie za współpracę, a restauracji Świtezianka za kubeczki do coli. Oprócz wspomnianej coli był także popcorn przygotowany przez - Mariolę Dombrowską. Podziękowania także dla Krzysztofa Potorskiego za pomoc przy obsłudze sprzętu nagłaśniającego. Odbył się też konkurs tematyki bajkowej, w którym do wygrania były unikatowe nagrody.

Tekst i zdjęcia: Sylwester Kasprowicz