www.gminarybno.pl

Drukuj

Zapraszamy na I Charytatywny Trening Nordic Walking

Opublikowano 2024-02-06 12:55:49. Artykuł wyświetlono: 116 razy.

W niedzielę, 17 marca 2024r. o godz. 12:00 przy Zespole Szkól w Rybnie odbędzie się I Charytatywny Trening Nordic Walking na dystansie 5 km z ekipą Biegam U KOLESI. W tym roku cały dochód zebrany podczas biegu zostanie przeznaczony na rehabilitację dla trójki dzieci z terenu gminy Rybno – Małgosi Karczewskiej, Lenki Cichorskiej i Jakuba Delegacza.

Rejestracja zawodników: 10:30-11:45

Wpisowe – 30 zł (płatne na miejscu)

Zapisy: pod numerem telefonu: 506 231 242 (Sylwester Kasprowicz) lub mail: sis_rybno@op.pl

Ilość miejsc ograniczona (80)

Okolicznościowy medal dla każdego uczestnika

Regulamin biegu na stronie: Serwis informacyjny – Syla oraz www.gminarybno.pl

Trasę zabezpieczy Ochotnicza Straż Pożarna z Truszczyn

Patronat honorowy na biegiem objął Członek Zarządu Województwa Warmińsko Mazurskiego Bogdan Bartnicki.

- To trening charytatywny, więc przemaszerujemy ustaloną trasę powoli z zaplanowanymi przerwami na rozgrzewkę – informuje prezes drużyny Biegam U KOLESI, Jacek Prokop.

Rejestracja zawodników rozpocznie się o godz. 10:30 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie, gdzie wolontariusze z Zespołu Szkół w Rybnie wraz z organizatorami będą pomagać uczestnikom biegu wypisanie kwestionariuszy biegowych oraz regulaminu. O godz. 11:50 odbędzie się zbiórka biegaczy w hali OSiR, następnie uczestnicy Nordic Walking po odprawie przejdą na start biegu na rozgrzewkę. Prowadzić trening będzie drużyna Biegam U KOLESI, która podzieli zawodników na grupy. Trening koordynować będzie Ochotnicza Straż Pożarna z Truszczyn. Po biegu na każdego zawodnika czekać będzie pamiątkowy medal oraz poczęstunek. Zapraszamy także do korzystania z atrakcji, które tego dnia przygotowaliśmy dla wszystkich przybyłych gości.

ZAŁĄCZNIKI:

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst