www.gminarybno.pl

Drukuj

Znamy finalistów Ligi Tenisa Stołowego

Opublikowano 2017-02-06 11:47:45. Artykuł wyświetlono: 2453 razy.

W niedzielę, 29 stycznia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie zakończyła się ostatnia runda eliminacyjna Indywidualnej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Swoje grupy wygrali Marcin Grosz oraz Henryk Leliński.

Do rundy finałowej awansowali: Marcin Kamiński, Hubert Józefko, Jakub Anzel, Michał Dzwonkowski, Artur Browarski, Kamil Szerszeń, Krzysztof Tomaszewski, Karol Bukowski, Mariusz Szatkiewicz, Krzysztof Czarnecki, Marcin Grosz i Henryk Leliński.

Rozgrywki finałowe odbędą się:
- 05.02.2017, godz. 10:00 – kolejka nr I, II, III, IV
- 12.02.2017, godz. 10:00 – kolejka nr V, VI, VII, VIII
- 25.02.2017, godz. 17:00 – kolejka nr IX, X, XI, XII

Z ligą pożegnali się: Janusz Kwaśniewski, Jacek Dąbrowski, Maksymilian Józefko, Wiktor Pleta, Wojciech Pleta, Bartłomiej Kaczmarczyk, Karolina Rzymowska, Patryk Zapałowski, Patryk Orzechowski, Radosław Wasielewski, Mateusz Tułodziecki, Patryk Tułodziecki, Wiktoria Różańska, Maciej Nigowski, Oskar Pleta.

Kierownik OSiR w Rybnie – Hanna Bem wraz z Krzysztofem Anisiewiczem wręczyli zawodnikom pamiątkowe medale za udział w lidze oraz kubeczki.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst