www.gminarybno.pl

Drukuj

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Opublikowano 2022-10-14 09:09:33. Artykuł wyświetlono: 322 razy.

Szanowni Państwo Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Oświaty!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia nauczycielom, pedagogom i pracownikom oświaty. Dziękuję za trud i zaangażowanie, z jakim wykonujecie swoją pracę, przekazując młodym ludziom wiedzę i umiejętności niezbędne do zrozumienia współczesnego świata i osiągania sukcesów w przyszłym życiu. Dziękuję, że każdego dnia uczycie wzajemnego szacunku i nawiązywania dobrych relacji. Życzę, byście byli dla swoich uczniów drogowskazami i doradcami, którzy wspierają w trudnych chwilach, byście potrafili słuchać i być blisko, kiedy Was potrzebują.

W tym wyjątkowym dniu wszystkim Państwu życzę dużo sił i wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności, a także wiele radości i powodzenia w życiu osobistym.

/-/ Wójt Gminy Rybno  
Tomasz Węgrzynowski
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst