www.gminarybno.pl

Drukuj

Dzień Edukacji Ekologicznej w Koszelewach

Opublikowano 2017-09-01 09:00:38. Artykuł wyświetlono: 1236 razy.

W sobotę, 19 sierpnia o godz. 15:00 na placu przy świetlicy wiejskiej w Koszelewach odbył się festyn rodzinny pod hasłem „Dzień Edukacji Ekologicznej” zorganizowany przez Sołtysa wsi Koszelewy – Adama Kasprowicza, Radnego Gminy Rybno – Dariusza Tarę oraz Radę Sołecką.

Festyn został zorganizowany ze środków funduszu sołeckiego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie. Wszystkie ekologiczne dania na tę okazję przygotowały mieszkanki wsi Koszelewy. Dzieci dzięki Oliwii Zalewskiej oraz Patrycji Wantowskiej mogły pomalować sobie twarz i zrobić tatuaże. Oprawę muzyczną przygotowali Katarzyna i Piotr Kasprowicz, a nad bezpieczeństwem czuwała Ochotnicza Straż Pożarna w Koszelewach. Sołtys wsi – Adam Kasprowicz dziękuje wszystkim za wkład włożony w organizacje festynu oraz za wspólną świetną zabawę.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka