www.gminarybno.pl

Drukuj

Festyn w Koszelewach

Opublikowano 2013-05-14 13:03:56. Artykuł wyświetlono: 4044 razy.

W dniu 30.04 2013 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach odbył się XII Festyn Rodzinny, połączony z uroczystymi obchodami V rocznicy nadania szkole imienia.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną. Następnie został przeprowadzony konkurs o prawach dziecka i ich prekursorze Januszu Korczaku. Potem odbył się pokaz wozów strażackich i zostały rozegrane mecze drużyn OSP: Gralewo, Koszelewy i Żabiny. Przeprowadzono także konkursy dla dzieci i rodzinne. Podczas trwania festynu dzieci bezpłatnie korzystały ze sprzętu do zabawy: trampoliny, suchego basenu z kolorowymi piłeczkami i zjeżdżalni, zakupionymi ze środków Unii Europejskiej przez Urząd Gminy w Rybnie, co dodatkowo uatrakcyjniło zabawę. Impreza zakończyła się dyskoteką o godzinie 19.00. Mimo chłodnej aury zabawa była bardzo udana. W festynie wzięło udział bardzo dużo osób.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka