Komunikat dotyczący dofinansowań na usuwanie azbestu

Opublikowano 2021-06-10 09:40:21. Artykuł wyświetlono: 619 razy.

KOMUNIKAT dotyczący wniosków o dofinansowanie utylizacji wyrobów zawierających azbest w 2021 roku oraz wstrzymania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie naboru wniosków w ramach programu dotacyjnego "Ochrona powierzchni ziemi - usuwanie azbestu.

Wójt Gminy Rybno informuje, iż w związku z przekroczoną alokacją środków w dniu 08 czerwca 2021r. Wojewódzki Fundusz Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie wstrzymał nabór wniosków dla Gmin w ramach programu dotacyjnego „Ochrona powierzchni ziemi - usuwanie azbestu".

Mając powyższe na uwadze złożenie wniosku o dofinansowanie w naborze ogłoszonym przez Wójta Gminy Rybno w 2021 roku nie gwarantuje przyznania dofinansowania.

W przypadku nie wznowienia konkursu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie prowadzony przez Wójta Gminy Rybno nabór wniosków zostanie unieważniony.