Kolonie dla dzieci rolników

Opublikowano 2021-08-05 10:03:30. Artykuł wyświetlono: 454 razy.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie ogłasza nabór na kolonię dla dzieci rolników.

• kolonie w terminie od 17.08.2021r. do 26.08.2021r.,
  • miejsce kolonii: Gliczarów Górny k/Zakopanego, Ośrodek kolonijny „U Bafii”,
  • dopłata do kolonii – 50 zł,
  • wiek dzieci od 7 do 16 lat,
  • co najmniej jedno z Rodziców musi być ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z KRUS.

Uwaga: Rodzic musi być ubezpieczony w KRUS w trakcie trwania wakacji (ubezpieczenie nie może kończyć się przed zakończeniem kolonii)

Należy przedłożyć aktualne zaświadczenie z placówki KRUS o podleganiu przez Rodzica ubezpieczeniu KRUS w pełnym zakresie lub pobieraniu emerytury czy renty.

Zaświadczenie musi być wystawione na Rodzica. Na zaświadczeniu muszą być podane: imię i nazwisko Rodzica, adres zamieszkania, okres podlegania ubezpieczeniu lub pobierania renty/emerytury (od kiedy do kiedy)

Zgłoszenia można składać do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybnie osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 23 696 63 39/ 510 265 434, do dnia 09.08.2021r. do godziny 13-stej.